30.06.2024 | Eksperci | KOIMEX

KOIMEX - Idealny Partner dla Firm Działających w Modelu Just In Time

KOIMEX - Idealny Partner dla Firm Działających w Modelu Just In Time

KOIMEX, jako międzynarodowa firma spedycyjno-transportowa, doskonale wpisuje się w strategię przedsiębiorstw działających w modelu Just In Time, oferując niezawodne i innowacyjne rozwiązania transportowe. W dzisiejszym dynamicznym świecie biznesu, gdzie efektywność i terminowość dostaw odgrywają kluczową rolę w sukcesie przedsiębiorstw, niezawodny przewoźnik jest gwarancją sukcesu.

Czym jest Just In Time? 

Just In Time (JIT), to strategia zarządzania produkcją i logistyką, która polega na dostarczaniu surowców i produktów dokładnie wtedy, gdy są potrzebne, minimalizując zapasy magazynowe. Dzięki temu firmy mogą obniżyć koszty magazynowania, zwiększyć efektywność operacyjną i szybko reagować na zmieniające się potrzeby rynku. Filozofia Just In Time staje się coraz bardziej popularna, a firmy poszukują partnerów logistycznych, którzy mogą sprostać jej wymaganiom.

Nowoczesna Flota i Bezpieczeństwo 

KOIMEX inwestuje w nowoczesne i bezpieczne pojazdy, co jest kluczowe dla realizacji dostaw w modelu JIT. Nasza flota składa się z najnowszych ciągników siodłowych Volvo, które są wyposażone w zaawansowane systemy bezpieczeństwa i najnowsze technologie. Dzięki temu możemy zapewnić niezawodność i terminowość dostaw, co jest fundamentem filozofii JIT. Aktualnie podpisaliśmy także nowe kontrakty na dostarczenie nowoczesnych ciągników SCANIA.

Priorytet na Bezpieczeństwo 

Bezpieczeństwo w ruchu drogowym jest dla nas priorytetem. Regularnie przeprowadzamy szkolenia dla naszych kierowców oraz inwestujemy w technologie poprawiające bezpieczeństwo na drogach. Nasze zaangażowanie w bezpieczeństwo zostało docenione, co potwierdza nasza obecność na liście rekomendowanych przewoźników Project44 na 2024 rok, gdzie nominowano jedynie 2% przedsiębiorstw. 

Real-Time Visibility i TMS 

Aby sprostać wymaganiom JIT, w KOIMEX wdrożyliśmy autorskie, zaawansowane systemy zarządzania transportem (TMS) oraz technologię Real Time Visibility. Dzięki nim nasi klienci mogą na bieżąco śledzić swoje przesyłki i mieć pełną kontrolę nad procesem logistycznym. To pozwala na szybkie reagowanie na ewentualne zmiany i minimalizację ryzyka opóźnień. 

Innowacje i Zrównoważony Rozwój 

KOIMEX nieustannie dąży do innowacji i zrównoważonego rozwoju. Nasze działania w tym zakresie obejmują audyty zgodności systemu iWay, wdrożenie systemu zarządzania bezpieczeństwem łańcucha dostaw ISO 28000 oraz liczne inicjatywy na rzecz ochrony środowiska. Jesteśmy liderem w dziedzinie bezpieczeństwa pracy – audyt ISO 45001:2018 i inwestujemy w zrównoważony rozwój, co potwierdza audyt - ISO 14001:2015

PEWNE PARTNERSTWO W BIZNESIE 

KOIMEX to idealny partner dla firm działających zgodnie z filozofią Just In Time. Nasza nowoczesna flota, zaawansowane technologie, priorytet na bezpieczeństwo oraz innowacyjne podejście do zarządzania logistyką, sprawiają, że możemy sprostać nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom.  
 
Wybierając KOIMEX, wybierasz niezawodność, terminowość i profesjonalizm. Zapraszamy do współpracy! 

Zadzwoń do nas +48 519 010 048, wskaż naszym ekspertom swoje oczekiwania i potrzeby, a my przedstawimy najlepszą możliwą strategię realizacji Twojego transportu.

Nasz rozwój w ostatniej dekadzie:

Wróć do listy

Napisz do nas

Pobierz statut spółki

Polityka prywatności

Aby zapewnić prawidłowe działanie i wygląd niniejszego serwisu oraz aby go stale ulepszać, stosujemy takie technologie jak pliki cookie oraz usługi firm Adobe oraz Google. Ponieważ cenimy Twoją prywatność, prosimy o zgodę na wykorzystanie tych technologii.

Dostosuj
Zgoda na wszystkie
Zgoda na wszystkie
Zgoda na wybrane