Usługi transportowe

Usługi transportowe Koimex to stale rozwijająca się oferta, tworzona w trosce o komfort naszych klientów.

Realizujemy  projekty transportowe dla firm produkcyjnych, firm dystrybucyjnych, a także ściśle współpracujemy z globalnymi operatorami logistycznymi.
Zapewniamy całoroczną obsługę przesyłek oraz dyspozycję 365 dni w roku.

Zapoznaj się z naszą ofertą.

Usługi transportowe dla organizatorów targów

Logistyka targowa

transport lotniczy

Spedycja lotnicza

transport morski

Spedycja morska

Szeroki zakres usług sprawia, że możemy dostarczyć dowolny ładunek w każde miejsce na świecie.

Usługi transportowe - działamy globalnie.

Oferujemy profesjonalny przewóz towarów na terenie całej Europy i dalej. Międzynarodowe usługi transportowe pozwalają wysłać dowolny ładunek w każde miejsce na świecie. Zapewniając możliwość spedycji Państwa ładunków, dbamy przy tym o środowisko naturalne. KOIMEX S.A. to firma transportowa, która stale podejmuje działania mające na celu zrekompensowanie negatywnego wpływu branży na otoczenie.

Zapewniamy kompleksowe podejście do organizacji transportu, wraz z towarzyszącymi mu formalnościami. Pomagamy w obsłudze celnej, a indywidualni opiekunowie klientów foerują wsparcie w wypełnieniu niezbędnych dokumentów. Duże doświadczenie i możliwość komunikacji w języku klienta sprawiają, że cały proces jest maksymalnie uproszczony. Nasi klienci wysoko oceniają także inne niezbędne podczas organizacji transportu działania. Kompleksowa usługa pozwala więc na sprawny transport z punktu A do punktu B.

Usługa dostosowana do potrzeb klienta.

W zależności od potrzeb - wielkości przewożonego ładunku - mogą Państwo wybrać spedycję FCL lub LCL. Oznacza to możliwość zajęcia całego kontenera lub tylko pewnej jego części. Specjalizujemy się w transporcie towarów każdego typu. Transport drogowy, spedycja lotnicza i spedycja morska są możliwe dla żywności, towarów niebezpiecznych, ładunków pełno gabarytowych, czy produktów przemysłowych. W razie potrzeby transport może się odbywać w warunkach kontrolowanej temperatury.

Transport lotniczy

Przez wiele lat naszej pracy w branży spedycyjnej nawiązaliśmy współpracę z przewoźnikami lotniczymi. Dzięki temu zorganizujemy transport Państwa ładunków w dowolne miejsce na świecie. Spedycja lotnicza to zdecydowanie najszybszy sposób transportu towarów na duże odległości.

Transport morski

Transportowych drogą morską to sposób na obniżenie kosztów spedycji przy wymianie handlowej z partnerami z różnych kontynentów. Oddział Koimex Sea Cargo współpracuje z armatorami z USA, Chin, Bliskiego Wschodu, Indii i innych miejsc. Poza organizacją transportu morskiego zajmujemy się także obsługą celną. Wspieramy klientów na każdym etapie - przeładunki, magazynowanie, czy ubezpieczenie ładunku. Kompleksowa usługa transportowa door-to-door to szybkość, wygoda i bezpieczeństwo.

Transport drogowy

Podstawowym typem transportu dla większości ładunków zwykle jest spedycja drogowa. Pierwszymi usługami transportowymi świadczonymi przez Koimex był właśnie transport drogowy. Choć dziś nasi klienci mogą korzystać także z innych usług transportowych, transport drogowy wciąż pozostaje najczęściej wybieraną opcją. W sprawnej organizacji pomaga nam kilkaset nowoczesnych zestawów ciężarowych, dostosowanych do różnego rodzaju ładunków.

Usługi transportowe Koimex to połączenie doświadczenia i nowoczesnych rozwiązań w branży spedycyjnej.

Stawiamy na nowoczesność, stały rozwój i elastyczność we wdrażaniu nowych technologii. Nie zapominając o wpływie na środowisko naturalne. W naszej flocie, korzystamy z pojazdów spełniających normę emisji spalin EURO 6. Ponadto ciągniki, są wyposażone w zestaw systemów ochrony biernej i aktywnej. Poprawiają bezpieczeństwo kierowców i pozostałych uczestników ruchu. Całość organizacji transportu przeprowadzamy natomiast drogą elektroniczną. Od zamówienia usługi spedycyjnej, przez wypełnienie dokumentów przewozowych, aż po wystawienie e-faktury. Wszystkie te działania mają na celu sprostanie oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów, którzy oczekują sprawnej współpracy.
 

Usługi transportowe realizowane w Koimex

Po zleceniu nam usługi spedycyjnej mogą Państwo stale monitorować jej przebieg i przewidywany czas dostawy. Jesteśmy w stanie stale optymalizować współpracę w zakresie usług transportowych z Państwa firmą. Pomagają w tym spotkania z klientami i wspólna analiza szczegółowych raportów. Nad całością będzie natomiast czuwał indywidualny opiekun.

Usługi spedycyjne przez 365 dni w roku.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów świadczymy usługi spedycyjne przez cały rok. W tym przewóz żywności, odpadów, materiałów wrażliwych i niebezpeicznych. Stale współpracujemy z globalnymi operatorami z branży logistycznej. Dopełniając nasze usługi, oferujemy kompleksowe rozwiązania spedycyjne, gwarantującą ich sprawną realizację.

W dostawie każdego ładunku na czas pomaga nam nowoczesne zaplecze techniczne. Posiadamy flotę nowoczesnych zestawów ciężarowych. Stale ją modernizujemy, aby spełniać aktualne wymogi dotyczące emisji spalin. Zmiany polegają też na wprowadzaniu do użytku kolejnych rodzajów pojazdów i naczep. Pozwala to w transporcie różnych ładunków w zależności od Państwa potrzeb. O niezawodne działanie i codzienną pracę pojazdów dbają także podpisane z ich producentami umowy serwisowe. Nawet w razie pojawienia się usterki transport może zostać zrealizowany pojazdem zastępczym.

Usługi transportowe - transport każdego typu ładunku.

Sprawny i szybki transport międzynarodowy realizowany dla każdego typu ładunku. Posiadamy specjalnie przystosowane pojazdy i doświadczonych kierowców w przewozie m.in. niebezpiecznych ładunków ADR. W ramach usługi oferujemy również pomoc w wypełnieniu niezbędnych formalności. Podczas transportu produktów spożywczych i innych towarów wymagających ściśle kontrolowanej temperatury stosujemy chłodnie. Posiadamy też odpowiednie naczepy do transportu towarów wielkogabarytowych, odpadów, przemysłowych surowców, czy nawet towarów akcyzowych.

Elastycznie dopasowujemy ofertę do potrzeb klienta. Oddając możliwość wygodnego skalowania usługi transportowej do bieżących potrzeb. Od wykorzystania całej floty, po pojedyncze, specjalistyczne pojazdy. W przypadku transportu mniejszych towarów umożliwiamy dzielenie powierzchni ładunkowej z innymi zleceniodawcami.

Transport FTL

Usługa transportowa Full Truck Load oznacza możliwość zajęcia całej objętości naczepy lub pojazdu. W tym przypadku mają Państwo do dyspozycji cały pojazd - zestaw ciężarowy. Taka możliwość jest przydatna nie tylko podczas spedycji dużych ładunków. Często transport FTL jest wykorzystywany do przewozu żywności lub innych ładunków wymagających szybkiej dostawy na miejsce. Trasa, którą przewożony jest ładunek FTL jest najkrótsza. Nie ma bowiem konieczności dodatkowego załadunku u innych klientów.

Transport LTL

Transport LTL jest często wybieraną usługą spedycyjną. Polega na podzieleniu przestrzeni ładunkowej na kilku klientów. Może się to wiązać z nieco dłuższym czasem dostawy. Transport jest natomiast znacznie tańszy. Tak zwany transport drobnicowy jest sugerowany w przypadku niewielkich ładunków. Można z niego skorzystać także wtedy, gdy Państwa towar ma trafić do kilku różnych adresów dostawy. Nasze zaplecze organizacyjne i możliwości logistyczne sprawiają, że usługa transportu drobnicowego także przebiega szybko i sprawnie.

Napisz do nas

Pobierz statut spółki

Polityka prywatności

Aby zapewnić prawidłowe działanie i wygląd niniejszego serwisu oraz aby go stale ulepszać, stosujemy takie technologie jak pliki cookie oraz usługi firm Adobe oraz Google. Ponieważ cenimy Twoją prywatność, prosimy o zgodę na wykorzystanie tych technologii.

Dostosuj
Zgoda na wszystkie
Zgoda na wszystkie
Zgoda na wybrane