Spedycja drogowa

Działamy globalnie

Transport i spedycja drogowa


Świadczymy usługi w zakresie transportu i spedycji typu FTL oraz LTL na terenie całej Europy z uwzględnieniem dostaw do krajów byłej Wspólnoty Niepodległych Państw.

Nowa jakość biznesu transportowego

Realizujemy zindywidualizowane projekty transportowe dla firm produkcyjnych, firm dystrybucyjnych a także ściśle współpracujemy z globalnymi operatorami logistycznymi. Zapewniamy całoroczną obsługę przesyłek oraz dyspozycję 365 dni w roku.

Wieloletnie doświadczenie oraz niezawodne zaplecze organizacyjne i techniczne umożliwiają nam oferowanie dedykowanych rozwiązań transportowych dla wielu branż.

Wysokie kompetencje pracowników wspierane inteligentnymi narzędziami informatycznymi tworzą nową jakość w transporcie.

Napisz do nas ->

Stawiamy na specjalizację


Mamy świadomość specyfiki wielu sektorów gospodarki a także wymagań związanych z jakością, bezpieczeństwem oraz obowiązującymi przepisami.

​​​​​​Wiele lat doświadczeń pozwoliło nam na wypracowanie skutecznych rozwiązań logistycznych dedykowanych do obsługi wielu branż.
 


Specjalizujemy się w obsłudze dostaw:

transport produktów konsumpcyjnych do sieci handlowych

transport materiałów niebezpiecznych ADR

transport odpadów

transport produktów akcyzowych

transport produktów pochodzenia zwierzęcego

transport żywności

transport surowców do przemysłu

transport maszyn i urządzeń

Spedycja drogowa KOIMEX obsługuje szeroki zakres ładunków.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, specjalizujemy się w logistyce produktów w wielu branżach. Nasza oferta obejmuje szybki transport towarów konsumpcyjnych do sieci handlowych, transport żywności, czy transport produktów pochodzenia zwierzęcego. Wiemy również, jak odpowiedzialnym zadaniem jest transport materiałów niebezpiecznych ADR czy transport różnego rodzaju odpadów, dlatego KOIMEX posiada wszelkie niezbędne kwalifikacje, aby cały proces przebiegł w sprawny i bezpieczny sposób. Ponadto oferujemy fachowy transport produktów akcyzowych zgodny z wszelkimi regulacjami prawnymi oraz spełniający niezbędne wymogi. Świadczymy usługi również w tak wymagającym sektorze, jakim jest przemysł ciężki, oferując transport surowców do przemysłu czy transport maszyn i urządzeń. Wybierając naszą firmę, mogą Państwo liczyć na indywidualną ofertę, wysoki poziom obsługi i profesjonalną współpracę na każdym etapie.

Spedycja drogowa obejmująca teren całej Europy.

Naszą domeną jest transport i spedycja lądowa w szerokim zakresie. Dzięki własnej, w pełni wyposażonej flocie oraz współpracy z zewnętrznymi przewoźnikami świadczymy usługi przez cały rok, co daje nam dużą przewagę techniczną nad konkurencją. Wiemy, jak ważna dla biznesu jest prezentacja produktów i usług, dlatego oferujemy pełną logistykę targową w kraju jak i za granicą dla klientów wszystkich branż. Teraz transport w zasięgu całej Europy nie jest już problemem. Dzięki globalnemu zakresowi usług i transporcie różnorodnej gamy produktów i materiałów każdy klient może liczyć na ofertę dostosowaną do jego potrzeb. Międzynarodowe przejazdy tunelem, które oferujemy to oszczędność zarówno czasu jak i pieniędzy niezależnie od zmieniających się warunków atmosferycznych.

Stawiamy na najwyższą jakość usług, dlatego nasze działania i procesy są zgodne z międzynarodowymi standardami bezpieczeństwa, które stale monitorujemy i ulepszamy.

Realizujemy transport drogowy z dbałością o ekologię.

Aspekt ochrony środowiska jest niezwykle ważny dla polityki naszej firmy. Działając w branży logistycznej, staramy się podejść do tego tematu jak najbardziej odpowiedzialnie i zminimalizować negatywny wpływ transportu i spalin na otoczenie. W naszym sektorze gospodarki jest to kluczowe, aby zachować naturalną równowagę. Pojazdy należące do firmy KOIMEX charakteryzują się nowoczesnymi i ekologicznymi patentami. Wdrożyliśmy w tym celu szereg innowacyjnych rozwiązań, takich jak ekologiczny tabor zgodny z normami emisji spalin czy inwestycję w odnawialne źródła energii.

Nieustannie edukujemy również naszych pracowników i lokalną społeczność w zakresie ochrony środowiska naturalnego oraz zachęcamy do angażowania się w działalność  pro ekologiczną, charytatywną, sportową czy kulturalną. Dokładamy wszelkich starań, aby nie pozostawać biernymi i zredukować negatywny wpływ naszych działań na środowisko.

 

Specjalizujemy się w międzynarodowym transporcie drogowym na terenie całej Europy.

Jesteśmy w całej Europie

Napisz do nas

Pobierz statut spółki

Polityka prywatności

Aby zapewnić prawidłowe działanie i wygląd niniejszego serwisu oraz aby go stale ulepszać, stosujemy takie technologie jak pliki cookie oraz usługi firm Adobe oraz Google. Ponieważ cenimy Twoją prywatność, prosimy o zgodę na wykorzystanie tych technologii.

Dostosuj
Zgoda na wszystkie
Zgoda na wszystkie
Zgoda na wybrane