06.05.2024 | Eksperci | KOIMEX

Bezpieczeństwo w ruchu drogowym priorytetem w KOIMEX

6 maja - Europejski Dzień Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

W dniu, gdy cała Europa zwraca uwagę na bezpieczeństwo na drogach, w KOIMEX pragniemy podkreślić swoje niezachwiane zaangażowanie w zapewnienie najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Nasza ostatnia inwestycja w 44 nowoczesne ciągniki Volvo FH jest wyrazem głębokiego przekonania, że bezpieczeństwo pracowników i wszystkich uczestników ruchu drogowego jest fundamentem odpowiedzialnego biznesu.


Bezpieczeństwo - nasz priorytet
W KOIMEX, bezpieczeństwo nie jest tylko słowem - to wartość, która kieruje każdą naszą decyzją. Nowe ciągniki Volvo FH, wyposażone w najnowocześniejsze systemy bezpieczeństwa, są dowodem na to, jak poważnie podchodzimy do ochrony życia

Za poprawę bezpieczeństwa będa odpowiadały zawansowane systemy wspomagające kierowcę, a są to m.in:
- Systemy unikania kolizji
- Ostrzeżenie przed otwarciem drzwi
- Statyczne reflektory doświetlające zakręt
- Elektrycznie sterowane i podgrzewane lusterka główne z kamerą martwego pola,
- 2 lustra szerokokątne po obu stronach kabiny
- Lustro rampowe po stronie pasażera
- Reflektory główne LED
- Automatyczna regulacja przednich reflektorów
- Spryskiwacze reflektorów
- Kamera narożna we wsporniku lusterka po stronie pasażera z dodatkowym wyświetlaczem w kabinie, która zapewnia kierowcy wyraźny obraz martwego pola. Spełnia wymagania DVS odnośnie asystenta skrętu w prawo.

Szereg udogodnień poprawiających komfort, takich jak klimatyzacja postojowa I-ParkCool, rozszerzony pakiet multimedialny, czy czujnik deszczu również pośrednio wpływają na bezpieczeństwo kierowcy i otoczenia.

To wszystko sprawia, że nasza flota jest jedną z najbezpieczniejszych na drogach.

 

Firma godna zaufania
Nasze zaangażowanie w bezpieczeństwo przekłada się na zaufanie, jakim obdarzają nas pracownicy i kontrahenci. KOIMEX jest miejscem, gdzie warto pracować - to miejsce, które dba o swoich ludzi, zapewniając im bezpieczne i komfortowe warunki pracy. To również partner biznesowy, na którym można polegać, ponieważ bezpieczeństwo w naszym wykonaniu to gwarancja terminowości i niezawodności.
 

Zrównoważony rozwój i ochrona środowiska
Inwestując w ekologiczne ciągniki Volvo FH, pokazujemy, że bezpieczeństwo i ochrona środowiska idą w KOIMEX ręka w rękę. Efektywność paliwowa i redukcja emisji CO2 to kroki w kierunku zrównoważonego rozwoju, które świadczą o naszej odpowiedzialności nie tylko za ludzi, ale i za planetę.
 

Dlaczego KOIMEX?
Wybierając KOIMEX, wybierasz bezpieczeństwo, niezawodność i odpowiedzialność. Nasza inwestycja w nowoczesny tabor to obietnica, którą składamy naszym pracownikom, kontrahentom i społeczności - obietnica bezpieczniejszych dróg i lepszej przyszłości.

Jesteśmy dumni, że możemy być liderem w promowaniu bezpieczeństwa w ruchu drogowym, dlatego zapraszamy do współpracy wszystkich, dla których te wartości są równie ważne.

Niebawem podzielimy się kolejnymi wspaniałymi nowinami nt. unowocześniania naszej floty, ale o tym, w kolejnym artykule.

KOIMEX, to więcej niż firma transportowo-spedycyjna. To zespół ludzi, którzy każdego dnia pracują nad tym, by drogi były bezpieczniejsze dla nas wszystkich.

Dołącz do naszego Zespołu - stań się ekspertem w branży lub przetestuj współpracę z nami jako kontrahent. Razem możemy więcej!

Chcesz zobaczyć jak rośniemy w siłę? Zapoznaj się z naszym wpisem o tym, jak dynamicznie rozwijaliśmy się przez ostatnią dekadę:

Wróć do listy

Napisz do nas

Pobierz statut spółki

Polityka prywatności

Aby zapewnić prawidłowe działanie i wygląd niniejszego serwisu oraz aby go stale ulepszać, stosujemy takie technologie jak pliki cookie oraz usługi firm Adobe oraz Google. Ponieważ cenimy Twoją prywatność, prosimy o zgodę na wykorzystanie tych technologii.

Dostosuj
Zgoda na wszystkie
Zgoda na wszystkie
Zgoda na wybrane