25.04.2024 | Eksperci | KOIMEX

Project44 ogłasza Listę Rekomendowanych Przewoźników na 2024 rok. Nominowano jedynie 2% Przedsiębiorstw. Koimex w rankingu!

Project44 został uznany za Lidera czwarty rok z rzędu w raporcie Gartner® Magic Quadrant™ dotyczącym platform widoczności transportu w czasie rzeczywistym.

Jako załoga firmy transportowo-spedycyjnej KOIMEX SA, z ogromną dumą informujemy, że zostaliśmy wyróżnieni w programie Preferred Carrier 2024, prowadzonym przez project44. Program ten został zapoczątkowany w 2020 roku i ma na celu wyróżnienie przewoźników, którzy wykazują się wyjątkową jakością w dostarczaniu danych w czasie rzeczywistym, co jest kluczowe dla naszych wspólnych klientów.

Project44, wiodąca platforma zapewniająca widoczność łańcucha dostaw w czasie rzeczywistym, opublikowała swoją listę preferowanych przewoźników na 2024 rok. Lista wyróżnia przewoźników, którzy wykraczają poza standardy zapewniając wyjątkową widoczność w czasie rzeczywistym swoim Klientom.

Imponujące Statystyki w Preferred Carriers

KOIMEX znalazł się wśród 3,580 przewoźników z ponad 70 krajów, co stanowi mniej niż 2% ogólnej sieci przewoźników współpracujących z project44. To wyróżnienie jest dowodem na nasze zaangażowanie i ciągłe dążenie do doskonalenia jakości usług, które oferujemy naszym klientom.

Kryteria Wyboru

Project44 ocenia przewoźników na podstawie wolumenu przesyłek, dostępności danych oraz jakość dostarczanych danych na przestrzeni czasu. Nasze ciągłe zaangażowanie w dostarczanie danych wysokiej jakości w czasie rzeczywistym do sieci project44, pozwoliło nam osiągnąć ten prestiżowy status.

Korzyści z Programu

Bycie częścią programu Preferred Carriers project44 przynosi wiele korzyści. Przede wszystkim, zwiększa to naszą widoczność wśród tysięcy klientów project44, w tym spedytorów, dostawców technologii oraz przewoźników, którzy polegają na project44 w zakresie uzyskiwania danych w czasie rzeczywistym. Dzięki temu, obserwujemy roczny wzrost objętości przesyłek, co bezpośrednio przekłada się na zwiększone zapotrzebowanie na nasze usługi.

Podsumowanie

Dziękujemy project44 za wyróżnienie i docenienie naszych wysiłków w dostarczaniu niezawodnych i terminowych danych. Jesteśmy dumni, że możemy być częścią tak innowacyjnej i wpływowej sieci, która nieustannie dąży do optymalizacji i usprawnienia globalnych łańcuchów dostaw. W KOIMEX zobowiązujemy się do dalszego rozwijania naszych usług i utrzymania wysokich standardów, które pozwoliły nam osiągnąć ten prestiżowy status.Koimex - Rekomendowany Przewoźnik polecany przez project44

Wróć do listy

Napisz do nas

Pobierz statut spółki

Polityka prywatności

Aby zapewnić prawidłowe działanie i wygląd niniejszego serwisu oraz aby go stale ulepszać, stosujemy takie technologie jak pliki cookie oraz usługi firm Adobe oraz Google. Ponieważ cenimy Twoją prywatność, prosimy o zgodę na wykorzystanie tych technologii.

Dostosuj
Zgoda na wszystkie
Zgoda na wszystkie
Zgoda na wybrane