Oficjalne otwarcie Centrum Serwisowego Mostki

W dniu 14 sierpnia odbyło się oficjalne otwarcie Centrum Serwisowe Mostki.

To wydarzenie, swoją obecnością uświetnili pracownicy KOIMEX S.A., a w szczególności kierowcy, przewoźnicy, przedstawiciele firm związanych z realizacją inwestycji: projektanci, nadzór inwestycyjny, wykonawcy, zaangażowani pracownicy, a także władze samorządowe. 

Formuła tego wydarzenia oparta była w dużej mierze o edukację z zakresu bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Goście aktywnie uczestniczyli w pokazach udzielania pierwszej pomocy, m.in. przy wykorzystaniu defibrylatora.
Dużym zainteresowaniem cieszył się także symulator dachowania i zderzenia, dzięki czemu uczestnicy mogli poznać i zrozumieć różne zagrożenia, jakie mogą się pojawić na drogach. 

Przez większość czasu uczestnicy brali udział w konkursach, które miały na celu integrację pracowników.

Podczas imprezy nie mogło zabraknąć dobrej, regionalnej kuchni, a w godzinach wieczornych uczestnicy bawili się podczas koncertu zespołu REWERS. 

Serwis samochodów ciężarowych Centrum Serwisowe Mostki to unikatowa i innowacyjna inwestycja, na skalę europejską, drugiej takiej nie ma. Obiekt jednocześnie pełni dwie funkcje: baza transportowa KOIMEX S.A. oraz nowoczesny i kompleksowy serwis samochodowy wraz z Okręgową Stacją Kontroli Pojazdów.

Firma transportowa KOIMEX S.A. zapewnia niespotykane i komfortowe warunki socjalne dla kierowców tj.: przestronne, jasne i klimatyzowane pokoje w hotelu pracowniczym, wyposażone w system telewizji hotelowej, superszybki internet WIFI dostępny, także w całym obiekcie, w pełni wyposażona nowoczesna kuchnia wraz z przyległą jadalnią, pralnio-suszarnia wyposażona w najnowocześniejsze przemysłowe pralki i suszarki, siłownia wewnętrzna i zewnętrzna, wyposażona w nowe i wielofunkcjonalne urządzenia, przestronny taras zewnętrzny wyposażony w stoły, ławki, a nawet grill.

Baza transportowa KOIMEX S.A. to także nowoczesny i wielostanowiskowy warsztat dla floty własnej wraz z dużym magazynem, przestronne i nowoczesne biura działów związanych z obsługą transportu, duża sala szkoleniowa oraz pełne zaplecze socjalne. 

Kompleksowa naprawa pojazdów, realizowana jest jednocześnie na wielu stanowiskach w zakresie: serwis i napraw pojazdów ciężarowych, serwis opon, serwis tachografów, serwis ogrzewania postojowego, serwis klimatyzacji. 
Na terenie obiektu Centrum Serwisowego Mostki znajduje się jedna z najnowocześniejszych w kraju, Okręgowych Stacji Kontroli Pojazdów.

Dalsze plany inwestycyjne w 2021, przewidują rozbudowę parkingu o 80 miejsc dla samochodów osobowych oraz 50 miejsc dla zestawów ciężarowych. 

Plany inwestycyjne na 2022, to stacja paliw dla samochodów ciężarowych, rozbudowa zaplecza noclegowego (drugi hotel dla kierowców), rozbudowa zaplecza warsztatowego (dodatkowych 5 stanowisk) oraz fotowoltaika i ekologiczna energia elektryczna na potrzeby własne. 

Wróć do listy

Napisz do nas

Pobierz statut spółki

Polityka prywatności

Aby zapewnić prawidłowe działanie i wygląd niniejszego serwisu oraz aby go stale ulepszać, stosujemy takie technologie jak pliki cookie oraz usługi firm Adobe oraz Google. Ponieważ cenimy Twoją prywatność, prosimy o zgodę na wykorzystanie tych technologii.

Dostosuj
Zgoda na wszystkie
Zgoda na wszystkie
Zgoda na wybrane