Nowa droga i poprawa organizacji ruchu przy ul. Koziej

Zarząd KOIMEX S.A. podjął decyzję o budowie drogi dojazdowej do siedziby KOIMEX S.A., a także do hal produkcyjnych użytkowanych przez Ingram Micro Fulfilment bezpośrednio z ulicy Sobieskiego z pominięciem ulicy Koziej. 

Dzięki tej inwestycji poprawi się komunikacja do KOIMEX S.A., Ingram Micro Fulfilment oraz terenów inwestycyjnych należących do Gminy Świebodzin.

Ta inwestycja w wyniku odciążenia ruchu kołowego ulicy Koziej w znaczny sposób poprawi jakość życia właścicieli domków jednorodzinnych zlokalizowanych przy ulicy Koziej. 

Nowa droga dojazdowa do strefy przemysłowej zlokalizowanej przy ulicy Koziej wraz z planowaną przez Burmistrza Świebodzina obwodnicą południową (od ulicy Słowiańskiej do ulicy Sobieskiego) w znaczny sposób odciąży miasto Świebodzin od ruchu pojazdów ciężarowych i osobowych.

Planowany termin ukończenia budowy drogi to 06-07/2021. 

Wróć do listy

Napisz do nas

Pobierz statut spółki

Polityka prywatności

Aby zapewnić prawidłowe działanie i wygląd niniejszego serwisu oraz aby go stale ulepszać, stosujemy takie technologie jak pliki cookie oraz usługi firm Adobe oraz Google. Ponieważ cenimy Twoją prywatność, prosimy o zgodę na wykorzystanie tych technologii.

Dostosuj
Zgoda na wszystkie
Zgoda na wszystkie
Zgoda na wybrane