KOIMEX i inne świebodzińskie firmy wspierają akcje "POLA NADZIEI"

KOIMEX S.A. zawsze wspiera ciekawe inicjatywy charytatywno-społeczne.

W ostatnim tygodniu października 2022 roku, w ramach akcji „Pola Nadziei", zaprzyjaźnione towarzystwa sportowe tj. „ZEW Świebodzin” oraz „POGOŃ Świebodzin”.

W tym roku do akcji włączyli się także strażacy z OSP Mostki, przedstawicielami Fundacji „Projekt Przełazy” oraz „Aktywni Razem” z Lubrzy, wspólnie uczestniczyli w inicjatywie posadzenia cebulek żonki.

Tegoroczne nasadzanie odbyło się na terenie bazy transportowej, znajdującej się przy Centrum Serwisowym Mostki, które jest największym serwisem przeznaczonym do obsługi pojazdów ciężarowych z zachodniej Polsce.

Światowa historia akcji „Pola Nadzieli” rozpoczęła się w 1988 roku w Wielkiej Brytanii, jej celem jest zbieranie funduszy na utrzymanie hospicjów.

Od roku 1998 akcja „Pola Nadziei” organizowana została, także w Polsce przez Hospicja i organizacje pozarządowe.

Tegoroczna lokalna akcja „Pola Nadzieli” ponownie udowodniła, jak ważne jest pomaganie i wspieranie potrzebujących.

Poprzez akcje takie jak ta, chcemy zwrócić szczególną uwagę na edukację i uwrażliwianie społeczeństwa, na los osób terminalnie chorych.

Tak jak w poprzednich latach, akcja została zorganizowana na rzecz hospicjum im. Lady Ryder of Warsaw w Zielonej Górze. 

Wróć do listy

Napisz do nas

Pobierz statut spółki

Polityka prywatności

Aby zapewnić prawidłowe działanie i wygląd niniejszego serwisu oraz aby go stale ulepszać, stosujemy takie technologie jak pliki cookie oraz usługi firm Adobe oraz Google. Ponieważ cenimy Twoją prywatność, prosimy o zgodę na wykorzystanie tych technologii.

Dostosuj
Zgoda na wszystkie
Zgoda na wszystkie
Zgoda na wybrane