Centrum Serwisowe Mostki - otwarcie już w czerwcu!

Już w czerwcu br. zostanie oddane do użytku nowoczesne Centrum Serwisowe, w ramach którego będzie świadczonych wiele usług, tj:
- Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów
- Serwis i naprawa pojazdów
- Serwis mobilny na terenie całej Europy
- Serwis opon
- Serwis tachografów
- Serwis ogrzewania postojowego
- Serwis klimatyzacji
- Stacja paliw

Idealna lokalizacja - DK92, km 35

Centrum Serwisowe Mostki zlokalizowane jest przy głównym szlaku komunikacyjnym wschód – zachód, tuż przy drodze krajowej nr 92, km 55.
W bezpośrednim sąsiedztwie Centrum Serwisowym Mostki, znajduje się znany i ceniony przez wielu kierowców pojazdów ciężarowych, PORT 2000 - oferujący usługi gastronomiczne, myjnię TIR oraz obszerny i bezpieczny parking.

Centrum Serwisowe Mostki - ta inwestycja jest odpowiedzią̨ nie tylko na wewnętrzne potrzeby KOIMEX S.A. w zakresie obsługi technicznej własnych pojazdów ciężarowych oraz pojazdów zakontraktowanych podwykonawców. 

Droga krajowa nr 92 wraz autostradą A2 są głównym szlakiem komunikacyjnym łączącym Zachód i Wschód Europy. Każdego dnia, drogę̨ nr 92 przemierza ponad 10 tys. pojazdów, z czego ponad 60 % to pojazdy ciężarowe. 
Truck Center Mostki stanie się jedynym centrum serwisowym zlokalizowanym tuż przy drodze tranzytowej z kompleksową ofertą serwisowo - naprawczą dla pojazdów ciężarowych. 

Uzupełnieniem oferty będzie również̇ nowoczesna stacja paliw umożliwiająca równoczesne tankowanie ośmiu pojazdów ciężarowych. 
Na szczególną uwagę̨ zasługuje również̇ strefa socjalno-szkoleniowa dedykowana dla pracowników oraz partnerów biznesowych. 

Firma transportowa KOIMEX S.A. zatrudnia obecnie 600 osób, z czego 480 kierowców pojazdów ciężarowych. Dynamiczny rozwój jest możliwy wyłącznie dzięki wysokim kompetencjom pracowników, które są̨ sukcesywnie rozwijane przez system szkoleń́ wewnętrznych i zewnętrznych. W tym celu na terenie inwestycji powstaje nowoczesne Centrum Szkoleniowe dla kierowców oraz pozostałych pracowników zaangażowanych w obsługę̨ transportowo-logistyczną. 

Zarząd KOIMEX S.A. od lat stawia nie tylko na rozwój kompetencji pracowniczych, ale także na komfort pracy pracowników – do ich dyspozycji będzie oddany komfortowy hotel wyposażony w pokoje sypialne, kuchnię i jadalnię, ale także salę gimnastyczną i siłownię.

Zagospodarowanie terenu obejmować́ będzie ogromny parking dla pojazdów ciężarowych i osobowych, ale taksę strefę̨ sportową, na której znajdą się siłownia zewnętrzna oraz boisko do gier zespołowych. 

Do zobaczenia w Centrum Serwisowe Mostki!

Wróć do listy

Napisz do nas

Pobierz statut spółki

Polityka prywatności

Aby zapewnić prawidłowe działanie i wygląd niniejszego serwisu oraz aby go stale ulepszać, stosujemy takie technologie jak pliki cookie oraz usługi firm Adobe oraz Google. Ponieważ cenimy Twoją prywatność, prosimy o zgodę na wykorzystanie tych technologii.

Dostosuj
Zgoda na wszystkie
Zgoda na wszystkie
Zgoda na wybrane