Audyt zgodności systemu IWAY w KOIMEX

Wprowadzenie normy Euro 7 przewiduje radykalny wzrost kosztów produkcji samochodów ciężarowych, co bezpośrednio wpłynie na ceny sprzedaży aut, a tym samym na koszty prowadzenia działalności firm transportowych.

Szacuje się, że produkcja pojazdów ciężarowych i autobusów będzie droższa o około 12 tys. euro.

Czym jest standard IWAY

IWAY to standard etyczny i zrównoważonego rozwoju przyjęty przez firmę IKEA.
Skrót ten pochodzi od słów "IKEA Way of Purchasing Home Furnishing Products, Materials, and Services" (Sposób IKEA na Zakupy Produktów Wyposażenia Domu, Materiałów i Usług).
IWAY został wprowadzony przez IKEA w celu promowania etycznych standardów w całym łańcuchu dostaw.

Standard IWAY obejmuje różne obszary, takie jak prawa pracownicze, środowisko, zarządzanie jakością i bezpieczeństwo produktów.
Ma na celu zapewnienie, że produkty IKEA są produkowane w sposób zrównoważony i z poszanowaniem dla pracowników i środowiska.

IWAY to narzędzie, które pomaga IKEA monitorować i kontrolować procesy produkcyjne, dbając jednocześnie o przestrzeganie standardów etycznych i środowiskowych.
IKEA aktywnie działa nad utrzymaniem i rozwijaniem tych standardów, aby wprowadzać pozytywne zmiany w branży meblarskiej.

Audyt potwierdzający zgodność z systemem IWAY to szansa na zwiększenie zaufania klientów, partnerów biznesowych oraz społeczności wobec firmy KOIMEX.

Ten proces nie tylko świadczy o transparentności działań przedsiębiorstwa, ale również potwierdza, że firma priorytetowo traktuje kwestie etyczne, społeczne i ekologiczne.

Wróć do listy

Napisz do nas

Pobierz statut spółki

Polityka prywatności

Aby zapewnić prawidłowe działanie i wygląd niniejszego serwisu oraz aby go stale ulepszać, stosujemy takie technologie jak pliki cookie oraz usługi firm Adobe oraz Google. Ponieważ cenimy Twoją prywatność, prosimy o zgodę na wykorzystanie tych technologii.

Dostosuj
Zgoda na wszystkie
Zgoda na wszystkie
Zgoda na wybrane