O FIRMIE

Odpowiedzialny biznes

Stawiając czoło nowym wyzwaniom stawiamy na zasoby ludzkie. Pracownicy są naszym wartościowym kapitałem. Z tego powodu inwestujemy ciągle w ten kapitał i jego indywidualny rozwój, oferując samodzielną pracę, klarowną politykę firmy oraz szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne.

Nasi pracownicy są wysoko zmotywowani i kompetentni, ponieważ identyfikują się z naszym przedsiębiorstwem. Większość z nich jest z nami od lat, co daje nam przewagę w branży usługowej, w której czynnik ludzki nabiera szczególnego znaczenia rzutującego bezpośrednio na jakość usług oraz wizerunek firmy.

Działamy w sektorze gospodarki, którego wpływ nie pozostaje obojętny na środowisko naturalne. Jesteśmy tego świadomi i prowadzimy odpowiedzialny biznes. Podejmujemy  działania inwestycyjne oraz organizacyjne redukujące negatywne efekty uboczne prowadzanej przez nas działalności.

Ochrona środowiska naturalnego stanowi jedną z ważniejszych przyczyn naszych inwestycji w nowoczesne środki transportu, spełniające surowe normy ekologiczne EURO 5 oraz EEV (Enhanced Environmentally Friendly Vehicle). Szkolenia poprawiające technikę i bezpieczeństwo jazdy kierowców zapewniają minimalizację zużycia paliwa oraz redukcję emisji szkodliwych spalin. Podpisaliśmy wieloletni kontrakt z PKN Orlen w celu zapewnienia dostaw paliw o możliwie najniższej zawartości siarki.  Natomiast jednym z celów działu technicznego jest dbałość o recycling materiałów eksploatacyjnych pojazdów.