Wolf Run - finał

Oficjalne zakończenie imprezy biegowej Wolf Run, edycja 2020 odbyło się we wtorek 30 czerwca w Wilkowie na plaży wiejskiej przy jeziorze.
Przy tej okazji odbył się bieg 15 najszybszych oraz kilku nominowanych biegaczy, którzy rywalizowali na ścieżce pieszo-rowerowej.
Poniżej przedstawiamy tabelę z wynikami.

18.Maciej rutkowskiDNF

Rywalizację w kategorii męższczyzn biegu Wolf Run, który odbywał sie indywidualnie w dniach 15.06 - 29.06, wygrał
Rafał Hajdukiewicz
z teamu Wierzbicki Running Project z czasem 19:31, co jest zarazem aktualnym rekordem trasy.
Na drugim miejscu Maciej Rutkowski, który pobiegł śladem wilka w czasie 19:37. Różnica czasowa zaledwie sześć sekund. Na trzecim stopniu w klasyfikacji open znalazł się Wojciech Podemski, który w drugiej próbie, poprawiając swój wynik o 19 sekund, obiegł jezioro w czasie 20:34

Rywalizację w kategorii kobiet biegu Wolf Runwygrała Paulina Kaczmarek z czasem 24:05.
Jest to aktualny rekord trasy Wilka wśród pań.
Na drugim miejscu z wynikiem 24:44 Izabela Starczewska Wierzbicki Running Project, która w drugiej próbie poprawiła swój czas o prawie minutę, wyprzedzając trzecią na podium Elwirę Bałenkowską z czasem 25:23

Finał Biegu Wilka był okazją do uhonorowania zwycięzców imprez biegowych, które zorganizował Piotr Cal w tym roku tj. marcowa Wirtualna Szybka Piątka Run Streak 1000 (357 zawodników) oraz majowy Lake Tour Challenge May 2020 (21 startujących).
Najszybszym zawodnikiem w Wirtualnej Szybkiej Piątce był zawodnik z Łotwy Dmitrijs Serjogins czas 15:41. Najszybszym biegającym kolegą organizatora był Maciej Rutkowski 17:31.

Rywalizację kobiet wygrała nasza koleżanka z tras biegowych Izabela Starczewska 22:14 (PB) (Rzeczyca), która zarazem wygrała kategorię FSW Powiat Świebodziński. Na drugim miejscu w kategorii FSW uplasowała się Dorota Kowalczyk (Świebodzin) z czasem 24:11 (PB). Trzecie miejsce zajęła Teresa Kny 25:09 (Zbąszynek). Rywalizację w kategorii FSW wśród panów wygrał Wojciech Podemski (Szczaniec) 18:08 (PB), drugie miejsce Tomasz Gaweł 18:21 (PB) (Świebodzin) , trzecie miejsce Wojciech Galek 18:51 (PB) (Łagów). Całe podium ustanowiło swoje życiówki na wirtualnej trasie Szybkiej Piątki. Gratulujemy.

Największe gratulacje należą się jednak organizatorowi tych społeczno - sportowych wyzwań, Panu Piotrowi Cal.
Koimex S.A. zawsze i z ogromnym zaangażowaniem włącza się w takie inicjatywy.