Pracownicy wspierają akcję "POLA NADZIEI"

KOIMEX S.A. zawsze wspiera ciekawe inicjatywy społeczne. 

W ostatni dzień października 2020 roku, pracownicy KOIMEX S.A. wraz ze swoimi dziećmi, wsparci przez zarząd i zawodników TS ZEW Świebodzin, posadzili cebulki żonkili w ramach akcji "Pola Nadziei".

Światowa historia akcji „Pola Nadzieli” rozpoczęła się w 1988 roku w Wielkiej Brytanii, jej celem jest zbieranie funduszy na utrzymanie hospicjów.
Od roku 1998 akcja „Pola Nadziei” organizowana została, także w Polsce przez Hospicja i organizacje pozarządowe.

Tegoroczna lokalna akcja „Pola Nadzieli” jest szczególna.
Tak jak w poprzednich latach miała zostać zorganizowana przez Hospicjum im. Lady Ryder of Warsaw w Zielonej Górze. 

Jednak tak się nie stało i ze względu na panująca sytuacje epidemiczną, tegoroczna akcja została zawieszona. Jak się okazało nie na długo.

Nieoczekiwanie jeden z corocznych uczestników tj. Pan Ryszard Skonieczek, Wójt Gminy Lubrza wraz z zespołem pracowników swojej gminy, na własną rękę reaktywował tegoroczną edycję tej szlachetnej akcji.

KOIMEX S.A. zawsze włącza się w ciekawe projekty, akcje społeczne i charytatywne. Tak też było i tym razem.

Zakupione przez KOIMEX S.A. cebulki żonkili zostały posadzone w trawniku przy biurowcu firmy.

W akcji sadzenia cebulek żonkili, uczestniczyli pracownicy wraz ze swoimi dziećmi wsparci przez zarząd i zawodników Towarzystwa Sportowego ZEW Świebodzin.

Po raz kolejny hasło „Jesteśmy jedną drużyną” sprawdza się tu w stu procentach.

Zaangażowanie uczestników przerosło najśmielsze oczekiwania, tym bardziej, że większość uczestników sadziła cebulki po raz pierwszy.

Dla kilku uczestników nie była to pierwszyzna, widać było ich długoletnie ogrodnicze doświadczenie. Akcja sadzenia cebulek żonkili, „Pola Nadziei” zakończyła się pełnym sukcesem.

Poprzez akcje takie jak ta, chcemy zwrócić uwagę na edukację i uwrażliwianie społeczeństwa, a szczególnie jego najmłodszej części, na los osób terminalnie chorych.

KOIMEX S.A. oświadcza, że akcja "Pola Nadziei" odbyła się przy zachowaniu obowiązujących obostrzeń epidemiologicznych, tj. odległości pomiędzy pracownikami.

Wróć do listy

Napisz do nas

Pobierz statut spółki

Polityka prywatności

Aby zapewnić prawidłowe działanie i wygląd niniejszego serwisu oraz aby go stale ulepszać, stosujemy takie technologie jak pliki cookie oraz usługi firm Adobe oraz Google. Ponieważ cenimy Twoją prywatność, prosimy o zgodę na wykorzystanie tych technologii.

Dostosuj
Zgoda na wszystkie
Zgoda na wszystkie
Zgoda na wybrane