Porządkowanie procesów cyfryzacji w transporcie drogowym

Zapraszamy na webinar AKADEMI TRANSPORTU MANAGERA„Porządkowanie procesów cyfryzacji w transporcie drogowym”, który odbędzie się we wtorek 24 maja 2022 o godz. 11:00.

W czasie trwania webinaru będą poruszane zagadnienia dotyczące pełnej kontroli urządzeń pokładowych we flocie ciężarówek, czyli jak osiągnąć lepszy poziom mobilności pojazdów i kierowców?

Pojawiają się pierwsze skowronki automatyzacji w procesie informatyzacji biznesu transportowego na relacji zarządzających procesami transportowymi z kierowcami.

Do kierowcy dociera coraz więcej poleceń, żeby wykonywał dotychczasowe zadania w formie elektronicznej na urządzeniu mobilnym. W efekcie tego procesu kierowca musi korzystać np. z aplikacji szkoleniowych lub należących do klientów firm transportowych albo z własnych aplikacji firmy transportowej i wielu innych.

Pojawia się pewne zamieszanie. I w tym momencie przychodzi z pomocą zarządzającemu transportem rozwiązanie Trimble App Manager, które umożliwia mu w sposób automatyczny, płynny i zdalny, ze swojego biura, przejąć pełną kontrolę nad urządzeniami pokładowymi kierowców w dowolnym momencie, dla całej floty pojazdów.

Może to być zainstalowanie nowej aplikacji, zainicjowanie nowego procesu, zablokowanie albo usunięcie aplikacji, itp. Natomiast kierowca ma w kabinie urządzenie, które umożliwia mu pełne wykonywanie wszystkich zadań.

Spotkanie poprowadzi: 
Marek Loos redaktor naczelny Transport Manager Magazine, a jego rozmówcami będą: 
Mariusz Kołodziej, niezależny ekspert, CEO UPSWING OPTIMIZE, który wprowadzi nas w tematykę nowoczesnego zarządzania firmami transportowymi 
Paweł Wojtysiak, oraz Maciej Szelągowski z firmy Trimble Inc. Manager, którzy opowiedzą o możliwościach i zaprezentują praktyczne rozwiązania systemowe, jak uzyskać dostęp do wszystkich urządzeń telematycznych i niezbędnych aplikacji za pośrednictwem jednego urządzenia z systemem Android
Marek Eckstedt, dyrektor działu rozwoju – kontrolingu w formie wywiadu case study, opowie jak przebiegał proces implementacji rozwiązań apliakcji (TAM) w firmie transportowej Koimex SA.

Dzięki uczestnictwu w wydarzeniu online:

Dowiesz się jak uporządkować procesy cyfryzacji relacji między zarządzającym transportem a kierowcami.
Opowiemy jak z jednego miejsca zarządzać urządzeniami pokładowymi kierowców.
Opiszemy w formie wywiadu case study jak przebiegał proces implementacji Trimble App Manager (TAM) w firmie transportowej Koimex.
Wyjaśnimy dlaczego TAM to bezpieczny, modułowy, skalowalny, przyszłościowy i otwarty system dla kierowcy.
Nakreślimy jak bardziej wydajnie i profesjonalnie zarządzać urządzeniami pokładowymi w firmie transportowej.
Przedstawimy jak uzyskać dostęp do wszystkich urządzeń telematycznych i niezbędnych aplikacji za pośrednictwem jednego urządzenia z systemem Android.

Zarejestruj się już teraz - link rejestracyjny.

Wróć do listy

Napisz do nas

Pobierz statut spółki