Podsumowanie imprez targowych III i IV kwartału 2020

Pomimo trudnej sytuacji związanej z pandemią COVID-19, Koimex S.A. z sukcesem obsłużył wielu wystawców podczas imprez targowych zorganizowanych przez Targi Kielce S.A. w III i IV kwartale 2020 roku.
 

„DOM” oraz „OGRÓD I TY” (22-23.08.2020)

W imprezie targowej „Dom” wzięło udział ponad 150 wystawców z kraju oraz zagranicy, którzy zaprezentowali szeroki wachlarz produktów oraz usług przeznaczonych do wyposażenia domów, mieszkań oraz zagospodarowania terenu.

Wśród wystawców znaleźli się producenci urządzeń sanitarnych oraz grzewczych, fotowoltaiki, bram, mebli oraz wielu innych produktów będących w kręgu zainteresowania właścicieli nieruchomości.

W ramach imprezy uzupełniającej „Ogród i Ty” wystawcy zaprezentowali dziesiątki krzewów ozdobnych, kwiatów oraz innych produktów nie tylko upiększających ogrody, ale także usprawniających pracę w ogrodzie. 

„MSPO” (08-10.09.2020)

Targi „MSPO” zgromadziły 185 wystawców z 15 krajów a także rzeszę kilku tysięcy odwiedzających gości. Wśród wystawców nie zabrakło tak znanych międzynarodowych koncernów jak Bell, Lockheed Martin, Raytheon. Polskich producentów reprezentowała m.in. Polska Grupa Zbrojeniowa SA, jeden z największych koncernów obronnych w Europie, skupiający ponad 60 spółek. Wystawcy zaprezentowali wiele nowości związanych z wyposażeniem wojska oraz innych służb mundurowych. Podpisano również kontrakty m.in. pomiędzy Polską Grupą Zbrojeniową SA, Hutą Stalowa Wola SA a Tatra Export S.R.O..

Tradycją Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego jest wręczenie przez Radę Programową kieleckich targów nagród DEFENDER oraz licznych nagród przez m.in. Wojsko Polskie.
W tym roku nagrodami DEFENDER zostali wyróżnieni: Instytut Techniczny Wojsk Lotniczych z Warszawy, Wojskowe Centralne Biuro Konstrukcyjno - Technologiczne z Warszawy, Wojskowy Instytut Techniczny Uzbrojenia z Zielonki oraz Autocomp Management Sp. z o.o. oraz Zurad Sp. o.o..

Na podkreślenie zasługuje fakt, iż Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego w Kielcach był jedyną w 2020 roku wystawą branży obronnej w Europie.

„STOM - TOOL” (08-10.09.2020)

Podczas XIII Targów Obróbki Metali, Obrabiarek i Narzędzi STOM – TOOL zaprezentowali swoje narzędzia i maszyny CNC do obróbki metali liczni wystawcy z całego świata.

Pomimo, iż impreza została przełożona z marca na wrzesień należy uznać, że zakończyła się absolutnym sukcesem.
Targi odwiedziło ponad 4 tysiące osób.

W opinii Organizatora dobry odbiór poprzednich edycji wśród wystawców i odwiedzających w ramach „Przemysłowej Wiosny w Targach Kielce”, w tym Stom - Tool 2020 dowodzi, iż cykl ten stał się jednym z najważniejszych wydarzeń tego typu w Europie Środkowo - Wschodniej.

„PLASTPOL” (06-08.10.2020)

Tegoroczna edycja Międzynarodowych Targów Przetwórstwa Tworzysz Sztucznych i Gumy PLASTPOL zgromadziła 147 wystawców z 12 krajów.
Wystawcy zaprezentowali nowoczesne maszyny i urządzenia oraz linie technologiczne w obszarze produkcji i przetwórstwa tworzysz sztucznych a także produktów z gumy. 

Nowością XXIV Międzynarodowych Targów Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL był silny nacisk branży na ochronę środowiska.
W strefie BioTworzyw przedstawiono wyroby biodegradowalne, kompostowalne oraz biopochodne.
Strefa cieszyła się ogromnym zainteresowaniem ze względu na bogatą ofertę usług konsultingowych, laboratoryjnych oraz certyfikacyjnych a także surowców, maszyn i urządzeń do wytwarzania biotworzyw. 

Wróć do listy

Napisz do nas

Pobierz statut spółki

Polityka prywatności

Aby zapewnić prawidłowe działanie i wygląd niniejszego serwisu oraz aby go stale ulepszać, stosujemy takie technologie jak pliki cookie oraz usługi firm Adobe oraz Google. Ponieważ cenimy Twoją prywatność, prosimy o zgodę na wykorzystanie tych technologii.

Dostosuj
Zgoda na wszystkie
Zgoda na wszystkie
Zgoda na wybrane